Üye OL

Sitemize üyelik ücretsizdir. Ancak bazı verilerin kullanımı, spor toto otomatik oynatma gibi hizmetler veri işletme kredisi ile yapılmaktadır. Kredi Yükleme Bilgileri sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Üye kaydı yapmakla site kullanım şartlarını kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz. Üye Olmadan Önce Site Kullanım Şartlarını Okuyunuz..!

Üye olabilmek için lütfen aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz doldurunuz. Kimlik bilgilerinizi doğrulamak için sanal bayi hesabınızdan bilgileriniz kontrol edilecektir. Verdiğiniz bilgiler bize verdiğiniz bilgiler ile uyuşuyor ise üyeliğiniz onaylanacaktır. Üyeliğiniz Admin onayından sonra belirttiğiniz mail adresine bildirilecektir. Formu doldurup yolladıktan sonra E-Posta Gelen kutunuzu veya Önemsiz posta kutunuzu yaklaşık 5- 15 dakika sonra kontrol ediniz.

Üye Kayıt Formu

  • Kullanıcı Adı Oluşturunuz. Kullanıcı adınız Sistem açısından Türkçe karekter kullanıllmaması önerilir. Örneğin CİNO889 yerine CINO889 yada kücük harfle cino889 gibi.. Yada Çalımbay yerine Calimbay yazılması gerekir..

  • Kullanılabilir Mail Adresi Giriniz. Üyelik bilgileri, onaylar, bilgiler bu mail adresine sistem tarafından gönderilecektir. Doğruluğunu kontrol ediniz.

  • Sitemize giriş yapmak için şifrenizi belirleyiniz ve unutmayınız. Unutma gibi bi problem yaşarsanız not almanızı rica ederiz.

  • Şifre Zorluk Derecesi
  • Telefon numarası girmelisiniz. Admin gerektiğinde size telefon ile ulaşıp, iletişime geçebilir.

  • Sistemimizden Otomatik Spor Toto Kolonlarınızı oynatmak isterseniz sanal bayinizi işaretlemek ve bağlantı için kullanıcı adı ve şifrenizi sisteme girmek durumundasınız. Kişisel bilgileriniz 3.şahıslarla paylaşılmaz. Kuponlarınızı oynadıktan sonra şifrenizi de değiştirebilirsiniz. Ancak sistemimiz üzerinden bayinizden spor toto oynatmak için buraya girilen bilgiler en azından oyun oynatacağınız hafta için güncel olmalıdır ki sisteme giriş yapılabilsin.

  • Yasal Sanal Bayinizin sitesine giriş yaptığınız kullanıcı adını giriniz. Bu kulllanıcı adınız isterseniz tc kimlik nosu da olabilir. Artık hangi kullanıcı adı tercihiniz ile giriş yapıyorsanız o üye nosunu yazmalısınız.

  • Yasal Sanal Bayinizin sitesine giriş yaparken kullandığınız şifreyi girmek durumundasınız. Spor toto kolonlarınız oynandıktan sonra değiştirebilirsiniz.

  • Bizi nasıl buldunuz (İnternet/Youtube/Arkadaş Tavsiyesi) kısaca bilgilendiriniz..? Açıklama yapabilirsiniz.? Bu bilgiler kendi deneyimlerimiz içindir.