Spor Toto Sistem 15 Nedir ?

Spor Toto Sistem 15 nedir ve sistem nasıl işliyor ?

Sorularınızı bu yazıda açıklamaya çalışacağım elimden geldiğince, dilim döndüğünce. Gerçek spor toto oyuncuları zaten bu tip sistemlerin nasıl işlediğini az çok biliyorlar ancak bilmeyenler için sıfırdan anlatmaya çalışacağım.

Çünkü gerçekten herkesin kolaylıkla anlayabileceği bir şey olmadığı için elimden geldiğince dilim döndüğünce cümlesini kullandım yazımın başında.

Öncelikle böyle bir siteyi neden kurdum ? Yaşım 46 arkadaşlar ve 9 yaşımdan beri spor toto oyunlarını bilirim ve oynarım. Kendimi gerçekten iyi bir spor toto oynayıcısı zannederdim. Ta ki böyle bir sistemden haberim olana kadar. Boş yere harcadığım spor toto kupon bedellerinin şansımı param doğrultusunda minimize ettiğimin farkında değilmişim ve kendimi ben bu işi biliyorum modunda gezerken aslında verdiğim yüksek kupon ücretlerinin yanı sıra şansımı etkileyecek kombinasyonların yetersizliğini çok geç de olsa anladım.

Sistemimize benzer bir siteyi arkadaşım önerdi. Bu siteyi bende kullanmaya başladım. Ancak benim alışkanlığım nesine olmasına rağmen bu site misliden oynatıyordu spor toto kuponlarımı. Bir kaç kez misliden oynadım spor toto kuponlarımı oynamasına ama hiç memnun kalmadım çünkü sistemleri bir kaç kişi aynı anda otomatik oynama yöntemi ile oynanmaya çalıştığında sistemleri yetersiz kalıyordu benim için.

Hatta bir defasında 4000 küsür kolonu oynatabilmek için öğlene kadar beklemek zorunda kaldım. Sitelerinde sistemi kullanan birileri olmadığında gerçekten çok hızlı oynuyor kolonları ama iki kişi aynı anda kullanması sıkıntılı oluyordu.

Değiştireyim dedim sistemi. Alışkanlıkların değişmesi kolay olmadığından Nesine den oynamak istediğimde ise bir başka site keşfettim ancak burası da kupon lisanslama falan filan dosya ekleme çıkarma… offf… ölme eşşeğim ölme..

Ben yazılım konusunda tecrübeme güvenerek kendi kendime neden ben böyle bir sistem yazmıyorum diye düşündüm ve işe koyuldum. Zaten maçların oran analizi yapan bir sitem vardı buna ilave yaparım şeklinde bir düşünce oluştu bende. Hiç olmazsa kendi kuponlarımı oynatmak için para ödemeyecektim. Projemi yazmaya başladım ve 3 ay gibi bir süre içerisinde sistemimi hazırladım ve sizler ile paylaşmaya karar verdim. Çünkü diğer spor toto oyuncularıda, kullanıcılarda bu tip sorunları yaşıyor.

Spor Toto Sistem 15 nedir.?

Sistem 15 sitemiz spor toto oyuncularının şanslarını arttırmak için, analiz, tahmin yapan ve çeşitli formüller ile şans kombinasyonlarını regüle etmesini sağlayan; üyelerin otomasyon ile kendi tercih ettiği yasal sanal bayiden spor toto kolonlarını otomatik oynattıran bir sistemidir.

Yasal mı dır ? Tamamen yasaldır. Normal bir internet kullanıcısı olarak sizin spor totodaki maç tercihlerinize göre yasal sanal bayilerin spor toto formlarını otomatik bir şekilde doldurur ve oynar. Kısacası sizin yüklü miktarda kolonlarınızı, kombinasyonlarınızı sizin yerinize işaretleyerek spor toto kuponlarınızı oynanmasını sağlar. Sizin kaybedeceğiniz zamana kıyasla çok çabuk kuponunuzda ki tüm kolonları otomasyon sistemi ile oynar.

Sistem 15 sitesinden hangi Yasal Bayilerden Spor Toto Kolonları oynatabilirsiniz..?

Sizin bize vermiş olduğunuz kolonlarınızı oynatma talebinden sonra, Sizin yerinize; sisteme işlediğiniz kolonlarınızı web üzerinden uygun ve yasal internet protokollerine bağlı kalarak otomatik olarak hangi sanal bayiyi seçmişseniz (Şu anda sadece Nesine) o bayide ki hesabınıza bağlanarak sistemimize yüklediğiniz spor toto kolonlarını otomatik bir şekilde oynanmasını sağlamaktayız.

Sistem 15 nasıl çalışır ?

Sitemizin hedefi spor toto oyuncularının kombinasyon tercihlerini kazanma olasılığı en yüksek düzeye çıkarmaya çalışmaktadır. Sitemizin adının Sistem 15 olduğuna bakmayın. Spor totoda 15 maçın kombinasyonunu bir araya getirmek kazanmak oldukça zor bir iştir. Bilgi lazım, Tecrübe lazım ve Şans lazım.  Hemen sistem nasıl işliyor anlatmaya çalışayım.

Örneğin:

1.maç: 1X (çifte şans tercih)

2.maç: 1 (Tek tercih)

3.maç: 2 (Tek tercih)

4.maç: 12 (çifte şans tercih)

5.maç: 2X (çifte şans tercih)

6.maç: 1X2 (Kapalı)

7.maç: 1X2 (Kapalı)

8.maç: 12 (çifte şans tercih)

9.maç: 2 (Tek tercih)

10.maç: 2 (Tek tercih)

11.maç:1X2 (Kapalı)

12.maç: 12 (çifte şans tercih)

13.maç: X (Tek tercih)

14.maç:1X (çifte şans tercih)

15.maç: 2X (çifte şans tercih)

Konuyu anlatabilmek için kafadan salladığım yukarıda ki örnek kupon 3456 adet kombinasyondan oluşuyor. Yani buradaki tek tercihleriniz ve çift tercihleriniz şayet tutar ise 15 bildiniz demektir. Tabi bunu direkt yasal sanal bayinizden oynamış iseniz. Ancak 1 adet kolonun günümüzde 0,50 kuruş olduğunu varsayar isek bu kuponun bedeli 1.728 TL ücret ödersiniz sanal bayinize. (Kolon fiyatını aşıyor ise farklı yöntemler ile bölebilirsiniz) Bu yöntem parası olanlar için en güzel yöntemdir. Direkt sanal bayinizden yukarıdaki işaretlemeyi yaparak oynayabilirsiniz. Spor totoda başarılı olup ikramiye kazanmanız halinde Vergi dilimine her kolonda takılmak istemez iseniz 15 li oynasınız da extra 1×2 kolonları ayrıştırdığı için kolon başına yakaladığınız ikramiye vergi dilimini aşmaz ise farklı faklı kolon olduğu için her bir kolon için ikramiye hesabı yapıldığından tek kolonda oynamamış olmanız her zaman bir avantajdır.

Sistem 15 ise kolonları ayrıştırır. Bunu extra 1×2 programı ile sizlerde yapabilirsiniz. Bu program ile filtrelemeler yapabilirsiniz. Örneğin ben şahsen 14 garantili yöntemi tercih ederek daha az ücret ile daha fazla şansa sahip olduğumu biliyorum. Tek tercihlerim ve çift tercihlerim doğru tahmin ile yerine oturursa kesin bir adet 14 oluyor ve 15 im şansa kalıyor. Yukarıdaki kupon tercihlerimi baz alırsam sanal bayime 1728 TL ücret ödemiyorum ve kolonları ayrıştırarak tasarruf ediyorum.  Bu durumda 3456 kombinasyonu 312’ye düşürerek Sanal bayiye ödediğim ücret 156 TL oluyor. Üstelik kolonları ayrıştırdığım için diğer doğru tahmin ikramiyelerini de tek tek almış oluyorum. Bu tür sistemi kullanmak kuponlarını yüklü miktarlarda oluşturanlar için çok avantajlıdır. Filtreler ile Kombinasyonları arttırmak yada azaltmak kendi ellerindedir. Yeter ki doğru tercihleri yapmış olsunlar. Sistem 15 işte tam da burada devreye giriyor. Üyeler extra 1×2 programı ile oluşturduğu kolonları txt dosyası şeklinde siteye yüklüyor ve üyelerin kolonları (örneğin yukarıdaki 312 kombinasyona indirdiğim kolonlar gibi) otomatik oynatıyor. Takdir edersiniz ki 312 kolonu manuel el yordamı ile oynamak en az 3 saatinizi alacaktır. Ama sistem 15 bu 312 kolonu 5-8 dakika içerisinde (yoğunluk durumuza göre) otomatik olarak sizin yerinize oynatacaktır. Sitenin sağlığını ve işleyişini her daim kararlı tutmaya çalışıyoruz. Her ne kadar oynatma sistemi otomatikleştirilmiş olsa da otomasyonu kontrol edecek insanlar yönetiyor arka planda. Sitemizden spor toto kolonlarınızı oynattırmak ücretsizdir. Ancak  oynatacağınız kolonların tutarı kadar sanal bayinizde (Nesine) hesabınızda bakiye olarak bulunmalıdır. Oynatmak için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Ancak spor totodan kendisini memnun edecek bir ikramiye tutturan gönlü bol üyelerimiz siteye maddi katkıda bulunabilirler.

Sistemimiz üzerinden oynanmış kuponlarınızın (ayrıştırılmış kolonlarınızın) maçlar oynanırken yada oynandıktan hemen sonra durumunu ister sistemimizden ister sanal bayinizdeki hesabınızdan kontrol edebilirsiniz.

Aktif spor toto programı / haftası genellikle salı veya çarşamba günleri değiştirilir. Bu süre içersin de kolonlarınızı takip etmelisiniz. Yoksa sanal bayinizin sitesine girerek kuponları tek tek kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz.

Sistemin nasıl işlediğine dair extra 1×2 programı eğitim videolarımızı izleyebilirsiniz.

Herkese Bol şanslar dileriz.