Site Kullanım Şartları

Üye olmayan kullanıcılar ziyaretçi statüsünde tarafımızca sitemizin kısıtlama getirilmemiş sayfalarına, bölümlerine ulaşabilirler ve diledikleri gibi kullanabilirler. Ziyaretçilerin web site kullanım koşulları BTK kurallarına tabidir. Sitemiz ülkemizin kanunları ve yasalarına uyarak hizmet vermektedir. 

Sitemiz üyelik sistemi içerisinde hizmet vermektedir. Üyelik ile Kullanım şartları aşağıda belirtilmiştir.

 1. Üyelikler kesinlikle gerçek kişi olmalıdır. Üyelik talepleri site yöneticisi tarafından incelenmektedir. Çeşitli robot uygulamaların, fake hesap / kişilerin üye olmaması için üyelik sistemi yöneticinin onay vermesi halinde gerçekleştirilir. Üye olmak isteyen kişiler üyelik talep formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurmak durumundadır. Site yöneticisi üye adayı ziyaretçinin verdiği bilgilere istinaden üyeliği onaylar veya red eder. Üyelikler onay verip vermemek tamamen site yöneticisinin kendi tasarrufundadır.
 2. Üyeler verdikleri bilgileri ile site yöneticisine sanal bayi hesabına erişim yetkisi verdiğini bilerek üyelik formunu doldururlar. Bu üye olurken gerçek kişi olup olmadığı tespiti için gerekli bir durumdur.  Ayrıca spor toto kuponlarını doldurmak ve otomatik olarak sanal bayini hesabından oynanabilmesi için bu bilgiler gereklidir.
 3. Üyeler istedikleri zaman üye profili sayfasından bu bilgileri değiştirebileceklerdir. Bilgilerin doğruluğu site ve hizmetlerin doğru bir şekilde çalışmasını sağlar. Üyelik bilgilerinin site hizmetlerinden birinin gerçekleştirildiği anda üye tarafından değiştirilmesi, işlemlerin tamamlanmasını engelleyeceğinden dolayı site sorumluluk kabul etmez.
 4. Site yöneticisi tarafından üyelerin site kullanımına devam etmesi yada kısıtlanmasını gerektirecek bir durum yaşanması halinde hizmet vermeyi durdurabilir, üyeliği askıya alabilir yada üyeliği silebilir, kullandığı hizmetleri kısmen yada tamamen silebilir.
 5. Site Yönetimi hiç bir üyenin kişisel hesap ve şifre bilgilerini 3.şahıslar ile paylaşmaz. Yapmış olduğu işlemleri ifşa etmez. Üyelerin izin verdiği bilgiler dışında asla veri göstermez. (Bu madde T.C. kanunları çerçevesinde geçersizdir, yasal mercilerin kanun yolu ile talep etmesi halinde paylaşılabilir.)
 6. Her üye paylaştığı dosyalar, resimler, yazılardan, yorumların içeriğinden kendisi sorumludur.
 7. Avatar denilen küçük resimlerde yada yorumlarda kullanılan resimler kanunlara ve genel ahlaka uygunsuz yada reklam amaçlı resim paylaşımı yapan üyelere değiştirilmesi uyarısı 1 defa tebliğ edilir. Bu tür durumlarda site yöneticisi müdahale ederek resimi kaldırabilir yada başka bir resim koyabilir. 1 defadan fazla bu işlemin ısrarla sürdürülmesi halinde üyeliği ihtilafsız sonlandırılır.
 8. Üyelerin yazdıkları bilgiler, yazılar hukuken kendileri bağlar. Ancak sitemiz bu konuda da site sağlığı ve güvenliği açısından yorumlara, yazılara gerektiğinde müdahale edebilir, değiştirebilir yada paylaşımı tamamen silebilir. Site yöneticisi; Yorumlarda hakaret, küfür, siyasi amaçlı paylaşımlar, kişilik haklarına saldırı gibi yazılar yada görseller paylaşan üyelerin üyelikleri gerektiğinde uyarılabilir, askıya alınabilir  yada site yönetimi tarafından tek taraflı derhal üyeliği sonlandırılabilir. Gerektiği takdirde; kolluk kuvvetleri ve mahkemelere bu türden yapılan paylaşımları yazıları ve yorumları ifşa edebilir, şikayette bulunabilir.
 9. Spor toto otomatik kupon doldurma işlemleri üyenin sitemize yüklemiş olduğu txt (metin) dosyasına göre veya excel formatında ki dosyalar üzerinden yapılmaktadır. Siteye yüklenmiş ve otomatik doldurma ve oynatma işlemi bu dosyadaki aktif haftanın spor toto programına göre tercih edilmiş kolon tahmin verilerine göre üyenin oynanmasını talep etmesi halinde yapılmaktadır. Aktif spor toto programı bittiğinde veriler sistemden kaldırılabilir yada sitede gösterilmeyebilir.
 10. Otomatik spor toto kuponu doldurup otomasyon sistemi ile oynanacak kolonları, oynatacağı yasal sanal bayi tercihini üyeler kendileri belirler. Sitemiz ilgili üye profilinde bulunan bilgilere göre otomasyon işlemini gerçekleştirir. Bilgilerin doğruluğundan, yasal sanal bayideki spor toto oyunu oynatabilecek hesap bakiyesinden üye kendisi sorumludur. Bu verilerin eksik, hatalı veya yanıltıcı olmasından üye kendisi sorumludur. İşlemler sırasında profil bilgilerinin değiştirilmesi, sanal bayide ki bakiyenin eksiltilmesi, oynanmış kolonların üye tarafından iptal edilmesi vs. sistemin doğru çalışmasını engeller ve bu tip durumlar üyelerin kontrolü ve yetkisi altındadır.
 11. Site yöneticisi siteden spor toto kuponlarını, kolonlarını otomatik oynatma hizmeti satın almış ise site sadece o kolonları üyenin verdiği izinle ilgili yasal sanal bayiden oynatmak ile mükelleftir. Site yöneticisi; Üyenin sanal bayideki bilgilerine asla müdahale etmediği gibi oynanmış kolonların, kuponların iptalini de gerçekleştirmez.
 12. Üyeler ile iletişimler genellikle mail yolu ile gerçekleştirilir.
 13. Üyeler işlemleri için mail ile sistemsel olarak mail ile bilgilendirilirler. Gerektiğinde site yöneticisi ve üyeler, iletişimlerini telefon yolu ile veya whatsapp mesajlaşma uygulaması ile de yapabilir.
 14. İletişim kurulamayan üyelerin işlemlerinin tamamlanıp tamamlanmaması hususunda sitemiz sorumluluk üstlenmez.
 15. Site hizmetlerinden faydalanacak üyeler; sitemize veri işlem kredisi yükleyerek işlemlerini gerçekleştirirler. Her platformumuza yüklenen krediler verilen hizmetler ile alakalıdır. Örneğin futbol maç analiz sitemize yüklenen krediler spor toto sistem 15 de kullanılamaz. Aynı şekilde spor toto sistem 15 sitemize yüklenen veri işlem kredileri futbol maç analiz sitemizde kullanılamaz.
 16. Üyeler istedikleri takdirde  üyelik hizmetini sonlandırabilirler. Üyelik hizmetleri kendi isteklerince sonlandırılan üyelere kullanmadıkları veri işlem kredisine istinaden her hangi bir ücret iadesi yapılmaz.
 17. Üyelikleri site kullanım şartlarına uymayan üyelerin üyeliği site yönetimince iptal edilir ise ; sistemimizde bulunan kullanılmamış veri işlem kredileri TL bazında hesaplanarak kullandıkları ölçüde geri iade edilir. (Üye sitemize hangi kanal ile ödeme yapmış ise o hesaba iade olarak aktarılır.) Ancak Üyeler site kullanım şartlarına uymamış ve siteden uzaklaştırılmışlar ise ihtilafa tabidir. Sitemizde site kullanım şartlarına uymayan üyeyi site yönetimimiz uzaklaştırmış ise tek taraflı fesih açısından iptal ödemesi yapılmaz. 
 18. Üyeler sitenin işleyişine aykırı, aksamasına yada durdurulmasına yada yanlış çalışmasına teknolojik olarak müdahale etmesi, yada müdahale edilmesine yönelik girişimlerde bulunur ve site yönetimi bu girişimi tespit ederse üyeliği derhal durur ve gerekli mercilere bilgi verebilir yada üyeliği iptal edilen kişiye dava açabilir.
 19. Site yönetimi erişim izini verilmeyen hiç bir kişisel bilgiyi 3.şahıslarla paylaşmaz, reklam amaçlı da olsa kullanmaz.
 20.  Sitemiz; Sitenin yayın yaptığı sunucularda oluşabilecek teknolojik hatalardan, siber saldırılardan sorumlu tutulamaz. Sunucumuz Almanya lokasyonlu alanında lider Hernetz firmasında tutulmaktadır ve çalışmasını engelleyici her türlü siber saldırıya karşı güçlü savunma mekanizmaları, güvenlik duvarları ile donatılmıştır. Sunucu erişim problemleri hernetz tarafından yada internet ağında bir sorun olmadığı takdirde %99  çalışmaktadır. Yaşanabilecek Yerel Bağlantılarda DNS ve diğer erişim problemlerinde yada üyelerin erişim problemlerinde sitemiz asla sorumluluk üstlenmez.
 21. Üyeler, Sitede yer alan telif hakkı gerektiren verileri bir başka yerde paylaşamazlar. Site verilerini usulsüz yoldan elde edilmesi, kullanılması yasaktır. Bu kuralı ihlal eden, veri hırsızlığı yapanlar, sunucu saldırısı yapanlar, verileri ve sitenin çalışmasını engelleyici yada yavaşlatıcı unsurlar ile sitede etkinlik gösteren ziyaretçi veya üyelerin tespiti halinde ilgili erişim bilgileri kısıtlanarak kullanıcıların erişimi ihtilafsız sonlandırılabilir. Ziyaretçi ve üyeler bu hususta dikkatli davranmalı gerektiğinde site yönetimi ile iletişim kurmalıdır.
 22. Site yönetimi; üyelerine siteye erişim verebilecekleri yada erişimi kısıtlama hakkını kendinde saklı tutar. 
 23. Sitesi yöneticisi kullanım şartlarını gerektiği takdirde yeniden düzenleyebilir, güncelleyebilir. O takdirde ziyaretçilere yada üyelere bu sayfa üzerinden duyurulur.
 24. Siteye Üye olan her gerçek kişi site kullanım şartlarını kabul ettiğini peşinen onaylamaktadır.