Sanal Bayinizde Sizin adınıza yaptığımız İşlemler ? Ne kadar Bakiye olmalıdır.?

Spor toto kuponlarınızı / kolonlarınızı sanal bayi hesabınızda otomatik oynama talebi vermeden önce yeteri kadar bir bakiye bulunması (Bayinizin sitesinden oynanacak kolonların ücretine fazladan bir 10 TL – 20 TL bulundurmanız sistemin düzgün çalışmasına faydalı olacaktır. ) gereklidir.

Sanal Bayinizde fazladan bir 10TL – 20 TL bulundurmanız sistemler arası veri transferinde olası veri akışının kesilmesi yada muhtemel asenkronizasyon ile kuponun mükerrer basılması yada eksik basılması durumlarında; hatayı bulup hemen düzeltilmesine yardımcı olacaktır.. Örneğin oynanacak 400 kolonunuz var ve bunun kupon bedeli 200 TL diyelim. Hesabınızda en az 210 TL bulunsun ki sistemsel hatalarda kolonlarınız oynanırken eksik kalmasın yada eksikliklere müdahale edebilelim.

Kolonlarınız otomatik oynatma talebi verdiğiniz andan sitemizde (kuponlarım kolonlarım sayfasında) oynanma işlemi bitti ibaresi görene kadar sanal bayinizden herhangi bir oyun oynayıp bakiyenizi eksiltmeyiniz.

Otomatik spor toto oynatma programımız kupon oynandı bilgisi gelmeden sistemimize oynandı ibaresi düşmez.. Bu veriler internet teknolojisinde yaşanabilecek internet kesintileri, sanal bayinin dns veya sunucu çalışması problemleri, kuponun oynanıp da sistemimize oynandı bilgisi işlenmeden verilerde ki kesilmeler, program durmaları, yeterli bakiye bulunmaması, yada sistemde otomatik kupon basımı yapılırken sizin oyun oynamanız yada şifre bilgilerinizi değiştirmeniz, kendinizce iptal edilen kolonlar otomasyon sisteminin düzgün çalışmasını engeller. Bu tip durumlarda sitemiz asla sorumluluk üstlenmiyoruz. Kolonların doğru oynanıp oynanmadığı her ne kadar üyenin kontrolünde olsa da bu tip durumlarda site yönetimi olarak bizlerde şans umutlarınızı çöpe atmamak için gerekli kontrolleri sağlamaya ve gerektiğinde müdahale etmeye çalışmaktayız.

İnternet veri istek ve cevap işlemleri teknolojik bir olaydır ve bu sistemin düzgün işleyişi pek çok sistemin, ekipmanın doğru ve eksiksiz çalışmasına bağlıdır. Bu nedenle sanal bayi hesaplarınızda 10 yada 20 TL gibi eksta bir bakiye bulundurunuz ki gerektiğinde eksik kalan kolonlar oynanabilsin. Genellikle ekstrem bir durum olmaz ise kuponlar kolonlar eksiksiz bi tamam oynanır. Ancak yukarıda da belirttiğim nedenler ile bir kaç kolonda oynama esnasında çok nadirde olsa pek çok nedenden kaynaklanan sıkıntılar olası muhtemel durumlardır.

Her ne kadar program otomatik oynasa da yine kuponlarınızı sizin adınıza sisteme giriş yapan ve otomatik kolonlarınızın doldurup oynanmasını sağlayan site yöneticisidir. İşlemlerin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Oluşabilecek teknolojik yada bakiye sorunlarında çözüm sürecinde üyelerimizi gerek mail gerek Telefon, Whatsapp ile iletişime geçip bilgilendiriyoruz.

Otomatik spor toto kolon / kupon basımı esnasında oluşabilecek problemleri yukarıda anlatmaya çalıştık.

Sitemize eklediğiniz spor toto kolonlar, kuponların durumlarını Kolonlarım Kuponlarım sayfasında kuponların oynanıp, oynanmama yada eksik kalmış ise durumlarını kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir terslik söz konusu ise Aktif haftanın spor toto ilk maçı başlamadan bir kaç saat önce dahi olsa bile site yönetimi ile irtibata geçebilirsiniz.

Şans faktörlerinin bulunduğu her ortamın bilimsel bir yönü yoktur. Kesinlik diye bir şey yoktur, garanti diye bir şey yoktur. Formülleriniz, hesaplarınız, tercihleriniz ve diğer faktörler şansınızı artırır yada eksiltir. Ancak şans faktörlerinin doğru bir şekilde işlemesi sizin kazanma olasılığını artırır. Üyeler zaten spor toto gibi şans oyunlarını bu bilinçle oynamakta olduklarını, bize sanal bayisinin hesabına erişim yetkisi verdiklerini bilerek üye olurlar ve otomatik kolon oynatma talebinde bulunurlar.

Oynatılacak kolonları txt dosyası olarak sitemize yüklediniz. Oynatmamız için Kuponlarım / Kolonlarım sayfasından talepte bulundunuz. Aynı sayfada işleminiz bitene kadar bekleyiniz. Arka planda site yöneticisine bildirim yollanır. Gelen talebi işaretler ve sistemimize girmiş olduğunuz sanal bayi kullanıcı adı ve şifreniz ile otomatik oynatma programımıza bağlanır (kullancı adı ve şifresi doğru ise).  Txt dosyanızın bir nüshası programa yapıştırılır ve kolonları sanal bayinin hesabından hızlıca oynanmasını sağlar. İşlem bittiğinde site yöneticisi gönderilen talebi oynama işlemi bitti olarak işaretler. Otomatik oynatma programı kapatılır. Detaylı bilgileri sistem 15 nedir sayfasında bulabilirsiniz.