Sitemizde üyelere verilen bazı hizmetler için veri işlem işlem kredisi olarak ücrete tabidir.

Spor Toto kolonlarınızı otomatik olarak sizin yerinize Yasal sanal bayinizden otomasyon sistemimiz ile oynatmak işlemi bu hizmetlerden biridir.

Veri işlem kredisi olarak üyenin sitemize ödemiş olduğu ücret sitemizde üyenin profilinde kredi bölümünde görünecektir. Üyeler veri işlem kredilerini istedikleri zaman kullanabilirler. Daha önce yüklenmiş krediler gelebilecek zamlardan etkilenmez. Kullanıldığı kadar ücret ödemeleri hem sistemimiz (sunucumuz) açısından hem de kullanıcılar açısından daha faydalıdır.  Zaman kısıtlaması vs. yoktur. Üyeler istedikleri zaman veri işlem kredilerini spor toto kolonlarını sistemimiz üzerinden oynatarak tüketebilirler.

Sitemize üyelik ücretsizdir. Dileyen herkes üye olabilir. Ancak Spor toto kolonlarını sanal bayilerden otomasyonlu oynattırabilmek için üyenin kredisi bulunmalıdır. Üyelerin yükledikleri ve oynatma talebi gönderdikleri kolonlar sitemizde kupon ID olarak bir numara alır. Bu numara altında sanal bayiden oynattırılacak kolonların sayısına göre üyenin sistemimizde kredisi bulunması gereklidir. Üyeler kredilerini üye profil sayfasında görüntüleyebilirler. Kolonlar oynandıkça yada oynandıktan sonra sistemdeki kredi sayısından oynatılan kolon sayısı kadar üyenin veri işlem kredisinden düşülmektedir.

Kredi Yükleme Fiyatlarımız şu şekildedir.

100 TL (2000 adet Veri İşlem Kredisi) 

175 TL (4000 adet Veri İşlem Kredisi) 

200 TL (6000 adet Veri İşlem Kredisi)

275 TL (8000 adet Veri İşlem Kredisi)

300 TL (10.000 adet Ver İşlem Kredisi)

10.000 adet üzeri krediler için yukarıda ki tabloya bakarak tutarları katlayarak ödeyeceğiniz tutarı kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Yüklenen krediler zamana bağlı kalmaksızın kullanıcının istediği zamanlarda site veri sorgu ve isteklerinde de kullanılabilir. Böylelikle kullanmayacağınız zamanlardan tasarruf etmiş olursunuz.

En az 100 TL’lik ödeme kabul ediyoruz. Üyelik iptali üyenin kendi isteği ile yapılırsa kalan kullanım miktarı için herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Bizim tarafımızdan iptal edilen üyeliklerde ise (Site Kurallarını ihlal eden üyeler hariç)  varsa kalan kullanılmayan veri sorgu istek kredisi hesaplanarak iptal edilen üyenin bize ödeme yaptığı banka yada ödeme aracı ile iadesi yapılır. 

Üyeler site kullanım şartlarına uymamış ve siteden uzaklaştırılmışlar ise ihtilafa tabidir. Sitemizde site kullanım şartlarına uymayan üyeyi site yönetimimiz uzaklaştırmış ise iptal ödemesi yapılmaz. 

Ödeme yapan üyelerin yatırdığı ücret Banka hesabımıza geçer geçmez (yaklaşık 5-10 dakika içinde) üyenin kullanım kredi hesabına yüklenir. Yüklenen kullanım kredisi üye profil sayfasında görüntülenmektedir.

Bunun için bizimle iletişime geçmenize gerek yoktur.

Ödeme yapılmamış, hesabımıza henüz yansımamış yada yanlış bir hesaba göndermeniz durumunda hesabınıza yüklenmez. Bu tip durumlarda öncelikle ödeme yaptığınız bankanın dekontlarını kontrol ediniz. Şayet tüm bilgiler doğu ise bankanız ile görüşünüz. Her şeyin doğruluğundan emin iseniz bize mail gönderebilirsiniz. İletişim için mail adresimiz enteltahmin@gmail.com e posta gönderebilir yada whatsaap hattımıza bildirebilir,

sitemizde ki canlı destek hattımız aktif ise kullanabilirisiniz.

NOT: Ödemelerde Açıklama kısmının doldurulması önemlidir. Profil sayfanızda kredi yüklemelerinde nasıl bir açıklama yazmanız gerektiği anlatılmıştır.

“(Sitemizdeki Kullanıcı Adınız) Entellig.com veri işlem kredisi” şeklinde açıklama yazmanız gereklidir.

Spor Toto tutturan ve kazandıkları ikramiyeden sitemize bağış yaparak katkıda bulunmak isteyen kişiler ise açıklamaya (Sitemizdeki Kullanıcı Adınız) Bağış” yazmalıdırlar. Bağış olarak gönderilen ücretler sitemizin sunucu ve personel giderlerimize yardım amaçlı olduğundan kullanım kredisi olarak kullanılmaz. Sitemizde bağış yapanlar isterlerse sitemiz ana sayfasında kendilerinin kullanıcı adı belirtilerek kendilerine alenen teşekkür ederiz.