Extra 1×2 programı 2005- 2013 yılları arasında menşei yurtdışın da bulunan; esasında ispanya, italya, ingiltere gibi spor toto benzeri futbol müsabakaları oyunlarında tahminlere dayanan kuponları verdiğiniz verilere göre kaydeden aynı zamanda kuponlara çeşitli filtreler koyup kombinasyon sayılarını minimize eden bu sayede kuponların fiyatlarını daha çok şans daha az ücret ters orantısında kolonlara ayrıştırarak bunları oynamaya hazır hale getiren bir programdır. Sadece windows kurulu bilgisayarlarda çalışmaktadır.

Spor toto kuponlarını filtreleme sistemi ile formüllü oynayan spor toto severlerin çoğu bu programı bilmektedir. Bilmeyenlere de biz aşağıda ki video da nasıl kullanılacağı konusunda bilgiler vereceğiz.  Sitemize üye olmuş kişiler bu programı ücretsiz indirip kullanabilirler yada programın yapımcısının sitesinin linki http://www.extra1x2.com/eng/Download.html

Otomatik spor toto kolonlarınızı tercihlerinize çeşitli filtreler ekleyerek kolonlara ayrıştırarak oynayacağınız sanal bayinizden oynayabilmeniz için bu programın kullanılması gereklidir. Bu porgramdan alacağınız txt metin dosyası ile tercihlerinizi sitemize yüklemelisiniz.

Programı Windows Platformlarında kurarak çalıştırabilirsiniz.

Zaman içerisinde nasıl kullanıldığı hakkında bilgiler bu sayfada videolar halinde anlatılacaktır.

  • İNDİRME İŞLEMLERİ
Spor toto kuponlarınızı daha ucuz hale getiren formüllü filtreli spor toto oyunları nasıl yapılıyor tek tek ayrıntılı videolar halinde kanalımızda bulabileceksiniz. Video öğretilerimiz tamamlandığında sizlerde extra 1×2 programına hakim olacak ve çok daha düşük bütçeler ile daha çok şans elde edebileceğiniz kuponlar kolonlar hazırlayıp otomatik sistemlerden oynatabileceksiniz. Extra 1×2 programı ile sportoto kuponlarınızın fiyatlarının nasıl düşürüldüğüne çok şaşıracaksınız. Öncelikle programın bize ait olmadığını söyleyeyim. Yurt dışında 2009-2013 yıllarında yapılmış olasılık kombinasyon hesaplarına dayandırılan bir programdır. Avrupa daki bazı ülkelerde ki spor toto kuponları için üretilmiş. Ancak günümüzde halen kullanılmakta ve bu durum da biz toto severlerin işin kolaylaştırmaktadır. Sistemin nasıl işlediğini zaten profesyonel spor toto oyuncuları biliyor. Onların dışında ki izleyiciler için, bilmeyenler ve paralarını her hafta direkt çöpe atmaktan mutluluk duyanlar için tek tek herkesin anlayabileceği şekilde videolar çekerek elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım. Kulaktan dolma bilgilerle hareket edip kimsenin soru sormasını kabullenemiyorum. Tek tek videolar ile anlatacağım. Program ve işleyişi hakkında gereksiz gelen sorulara yanıt vermek beni son derece yorduğu için gerek sitemizdeki yazılarımla gerekse konu anlatımlı videolar çekerek takipçilerime faydalı olmaya çalışacağım.
  • PROGRAM KURULUMU için WİNDOWS BİLGİSAYAR GEREKLİDİR. 
3.cü videomuz extra 1×2 porgramı ile bu haftaki bülten için örnek bir Ekstra şanslı kupon nasıl yapılır ? Dikkat edilmesi gereken konular vs. Tahminler video çekilebilmesi için farazi uydurulmuştur. Gerçek tahminlerimizi yansıtmaz. Spor toto kuponlarında Ekstra şanslı ve Filtresiz yaptığımız yaptığımız kuponlar en ideal kuponlardandır.
  • EXRTA ŞANS İLE FİLTRESİZ KUPON YAPIMI
4.videoda Extra 1×2 ile oluşturmuş olduğum farazi kuponun Minimum maximum ve Peşpeşe filtreleri ile ayrıca maç tercihlerimde şartlandırma yaparak spor toto kuponumun nasıl biraz daha israf kolonlarından kurtularak ucuza getimeyi bilmeyen arkadaşlar için anlatıyorum. Bu sistem ile düşük bütçe ile daha fazla şan kombinasyonları elde edebilirsiniz.
bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için extra 1×2 programı ile spor toto maçlarına ihtimal yüzdeleri vererek ve filtre uygulayarak ekstra şanslı bir kupon yaptık. Yüzde ihtimali verilen kuponlarda garanti olayı yoktur. Verilen yüzdelere göre program otomatik olarak kolonların atamasını yapmaktadır. Yüzdeleriniz ne kadar mantıklı verilmiş ve verilen yüzdelerin çoğu gelir ise şans kolonları da o denli artacaktır.
  • YÜZDE İHTİMALLİ KUPON YAPIMI