Spor Toto Dosya Yükle

Bu sayfamızdan otomatik oynattırmak istediğiniz spor toto kolonlarınızı içeren Extra 1×2 program çıktısı (txt) metin dosyası halinde yada özel sistemler ile oluşturduğunuz formüllü yada düz  çok tercihli yada tek tercihli farketmeksizin excel (xlsx) uzantılı dosyalarınızı yükleyebilirsiniz.

Dosya yüklenmesi için gereksinimler: Üye girişi yapmış olmanız, Dosya formatının txt veya xlsx olması, Sistemimizde oynatacağınız yada yükleyeceğiniz kolon sayısı kadar yeterli veri kredi miktarının bulunması..

Spor toto kuponlarınızın kolonlarınızın otomatik oynattırılabilmesi için gereksinimler: Üye girişi yapmış olmanız, Kolonlarınızı kuponlarınızı bu sayfa üzerinden sistemimize yüklemeniz ve oynayacağınız kolon sayısı kadar sanal yasal bayinizde bakiyenizin bulunması. (Sunucular arası veri aktarımında elektrik kesilmesi, internet kopması gibi nedenler ile bir kaç kolon mükerrer oynanabilmesi ihtimalini göz önünde bulundurarak; sanal bayi hesabınızda fazladan 10 – 20 TL bulundurulmasını eksik oynanmaması açısında her zaman tavsiye ederiz.) Dosya yükleme işleminin ardından ister bu sayfadan isterseniz Kuponlarım / Kolonlarım sayfasından otomatik oynatma talebinde bulunmanız gereklidir. Aktif haftada yüklenen / yüklenmiş ancak oynanmayan kolonlar aktif haftanın ilk maçı başlamadan 1 saat önce otomatik veri tabanımızdan silinmektedir.

ÜYELERİMİZİN TALEPLERİNİ KOLON SAYILARINA GÖRE SÜRE ZARFINA GÖRE YAPMALARI GEREKMEKTEDİR. ÇOK YÜKSEK SAYIDA KOLONLARIN OYNANMASI ZAMAN ALMAKTADIR. BÜYÜK KUPON YAPANLARIN OTOMATİK OYNAMA İÇİN SON GÜNE KALMAMASI GEREKLİDİR.

1.HAFTA (05.08.2022 – 08.08.2022 Programı) DOSYA YÜKLEME ve OTOMATİK OYNATMA HİZMETLERİMİZ KAPANMIŞTIR.