Spor Toto Dosya Yükle

Bu sayfamızdan otomatik oynattırmak istediğiniz spor toto kolonlarınızı içeren Extra 1×2 program çıktısı (txt) metin dosyası halinde (txt) uzantılı dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Not: Dosya isimlerinde noktalama harfleri ve türkçe karakter kullanmayınız, yüklenmez.

Dosya yüklenmesi için gereksinimler: Üye girişi yapmış olmanız, Dosya formatının txt olması..

Spor toto kuponlarınızın kolonlarınızın otomatik oynattırılabilmesi için gereksinimler: Üye girişi yapmış olmanız, Kolonlarınızı kuponlarınızı bu sayfa üzerinden sistemimize yüklemeniz ve oynayacağınız kolon sayısı kadar sanal yasal bayiniz Nesine hesabınızda yeterli bakiyenizin bulunması. (Sunucular arası veri aktarımında elektrik kesilmesi, internet kopması gibi nedenler ile bir kaç kolon mükerrer oynanabilmesi ihtimalini göz önünde bulundurarak; sanal bayi hesabınızda (Nesine hesabınızda) fazladan 10 – 20 TL bulundurulmasını eksik oynanmaması açısında her zaman tavsiye ederiz.)

Dosya yükleme işleminin ardından ister bu sayfadan Kuponlarım / Kolonlarım sayfasına geçiş yaparak otomatik oynatma talebinde bulunmanız gereklidir. Aktif haftada yüklenen / yüklenmiş ancak oynanmayan kolonlar aktif haftanın ilk maçı başlamadan 1 saat önce otomatik veri tabanımızdan direkt silinmektedir.

ÜYELERİMİZİN TALEPLERİNİ KOLON SAYILARINA GÖRE SÜRE ZARFINA GÖRE DOSYA YÜKLEMESİ YAPMALARI VE TALEPLERİNİ VERMELERİ GEREKMEKTEDİR. ÜYE GİRİŞİ YAPAN ÜYELERİMİZ BU SAYFANIN EN AŞAĞISINDA DOSYA YÜKLEME BUTONUNU AKTİF GÖREBİLİRLER.

ÇOK YÜKSEK SAYIDA KOLONLARIN OYNANMASI ZAMAN ALMAKTADIR. BÜYÜK KUPON YAPANLARIN OTOMATİK OYNAMA İÇİN SON GÜNE KALMAMASI GEREKLİDİR.

SON OYNANMA SÜRESİNE YAKIN BİR SAATTE SİSTEM KAPATILIR. ZAMAN MEFHUMU SÖZ KONUSU OLAN KUPONLARINIZIN OTOMATİK OYNATMA İŞLEMİNİ GEREKTİĞİNDE RED EDEBİLİRİZ.

SİSTEM15 DOSYA YÜKLEME VE OTOMATİK OYNATMA HİZMETİ  19.HAFTA İÇİN KAPANMIŞTIR.